× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
sok

Detoks sokowy

Najbardziej popularnymi dietami stają się diety z sokami w parę dni. Dieta sokowa to kuracja odchudzająca, która przy okazji oczyszcza organizm. Detoks sokowy powoduje chudnięcie ciała ale również odnawia florę bakteryjną żołądka i jelit. Przy okazji diety sokowej żołądek pozbywa się, spala wcześniej zjedzony pokarm, ponieważ nie dostarczasz mu kolejnych porcji do trawienia.

Zdrowie i figurę można odnowić i odświeżyć z dietą sokową. Nie trudno domyślić się jak wygląda dieta sokowa. Jest ona złożona z kilku porcji różnych zdrowych i naturalnych soków. Krótki odstęp czasu oraz kilka szklanek soku, w ciągu dnia, to cały jadłospis przy detoksie sokowym. Soki możesz w bardzo prosty sposób zrobić samemu albo kupić gotowe już zestawy np. w Natural Detox.

Te kupione dają gwarancję zbilansowanej diety, która dostarczy w te 3 dni detoksu sokowego potrzebne minerały dla organizmu. Przy okazji dieta sokowa jest bardzo smaczne i świeża. Detoks sokowy może trwać od 1 dnia aż do 5 dni. Jednak warto zaznaczyć, że opcja 5 dni jest dla osób, które już wcześniej wykonywały taki detoks sokowy, ponieważ trudno byłoby utrzymać się w 5 dniach picia samych soków, a dodatkowo byłoby to dla organizmu niezłym szokiem. Dlatego optymalnie jest wybrać 3 dniowy detoks z sokami.

Trudność w całej diecie zaczyna się od pierwszego dnia, później ulega stabilizacji, a pod koniec ostatniego dnia powraca ponownie. Szczególnie jeśli jesteś osobą, która lubi mieć tzw. zapchany brzuszek. Oczywiście można pić soków więcej, które też dadzą efekt najedzenia się do syta.

sylwetka Previous post Kriolipolizacja sposób skutecznego modelowania sylwetki
odchudzanie Next post Jak ułatwić sobie odchudzanie?